Uncategorized

Kurumsal

Hakkımızda

Özel EPC Hastanesi

Gerek teknolojik donatıları, gerek tecrübeli sağlık çalışanları ve gerek ise hizmet anlayışıyla hastaların olası tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Özel EPC Hastanesi bu başarısı ile sadece Adana ve çevresinde değil, farklı ülkelerde de dikkat çekmektedir.

2012 yılında kapılarını açan Özel EPC Hastanesi kurulduğu günden bu yana insana verdiği değeri ön planda tutarak, çalışma prensiplerini geliştirmiştir. Estetik, plastik ve yanık cerrahisi ağırlıklı olmak üzere hizmetlerine başlayan hastane zaman içinde gelen talepler doğrultusunda yeni polikliniklerini açarak bugün tüm tıbbi bölümleri ile hastalarına tam hizmet veren genel hastane konumuna gelmiştir.

Sağlık turizmini destekleyen Özel EPC Hastanesi, gelen yabancı hastalar için de tanı koyma, tedavi süreci ve tedavi sonrasında hastalarına gereken tüm ilgi ve özeni göstererek, ülkemizin yurtdışında güçlü bir imajı olmasında katkı sağlamaktadır.

Kısa sürede saygın ve güvenilir bir isim haline gelen Özel EPC Hastanesi, Adana’ya bir değer kazandırmaktadır.
Vizyonumuz

Sürekli kendini yeniler tarzda çağdaş tıbbı yakından izleyerek kendisiyle rekabet
eder gibi hizmet üretmeyi hedefleyen kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Sağlık hizmetlerinde tıbbi ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, *Gelişmiş sağlık teknolojisini takip ederek,kaliteli, ulaşılabilir, kesintisiz ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunabilmektir. * Deneyimli hekimleri ve ekip bilincini benimsemiş kadrosuyla halkımızın hak ettiği uluslararası standartta en kaliteli ,en güvenilir ve mükemmelliyet odaklı sağlıklı yaşam ortağı olmak.

Amacımız

Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, gelirden ve hastalardan sağlanan gelirleri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya hasta bakımı ve tedavi hizmeti üretmek, Milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak, Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak,

Hedeflerimiz

En ileri bilgi ve teknolojinin yeterli düzeyde ve konforlu bir ortamda sunulduğu, hasta odaklı bir hastane işletmeciliği ile örnek bir model oluşturan,bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ilekonforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Hasta ve çalışan haklarını göz önünde bulundurarak, kalite yönetim sistemi çerçevesinde, yasal mevzuatlara uygun olarak, çalışanlarıyla sürekli iyileştiren, çevreye saygılı, çağdaş, kaliteli ve hasta odaklı sağlık hizmeti sunmaktır. Bireylerin sağlıkla ilgili gereksinmelerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir. Sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini, tıbbi hizmet çatısını sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitmektedir.

Üst Yönetim Taahhüdü

Çağdaş ve gelişmiş teknoloji kullanılarak hızlı ve doğru tanı ile tedaviyi gerçekleştirmek hedeflenir. Özel EPC Hastanesi Kalite Yönetim Sistemi, şartlarına uygun şekilde çalışarak sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, başta üst yönetim olmak üzere, tüm çalışanların sorumluluğunda olduğunu kabul ve taahhüt ederiz.

Yönetim Politikamız

Gizlilik, açıklık, eşitlik ilkelerine bağlı kalarak bütün yasal sorumlulukları yerine getirmek. “Biz” ruhunu kurum kültürü olarak benimsemek. İnsan odaklı hizmet vermek. Yönetim süreçlerine bütün grup çalışanları ile birlikte karar vermek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir